Учениците от СУ Св. Софроний Врачански“ – Пловдив помогнаха с хранителни

...
Учениците от СУ Св. Софроний Врачански“ – Пловдив помогнаха с хранителни
Коментари Харесай

Ученици помогнаха на възрастни хора в Пловдив

Учениците от СУ " Св. Софроний Врачански “ – Пловдив помогнаха с хранителни артикули на възрастни хора по случай Великден, осведоми Plovdiv24.bg.  Признателен жител показа за положителната им постъпка в обществените мрежи:

" Сърдечна признателност към " Националната легия на българската юноша “ и учениците от СУ " Св. Софроний Врачански “ – Пловдив за тяхната благородна самодейност по случай Великден. Благотворителната акция за събиране на средства в поддръжка на хора в потребност е същински образец за съпричастност, взаимност и добрина.

Вашите старания носят вяра и светлина в живота на доста фамилии. Благодарим ви, че показвате по какъв начин дружно можем да вършим света по-добър.

Светли празници и още доста вдъхновяващи дела! ", написа той.

Думите му са съпроводена с няколко фрагмента. На тях се виждат питателните продукци и признателните жители.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР